Kongreye

  • 00

Gün Kaldı

GENEL BİLGİLER

Kongre Merkezi

XIII. Uluslararası Türk Omurga Kongresi; 3 – 6 Nisan 2019 tarihlerinde Swissotel Grand Efes İzmir’de gerçekleştirilecektir.


Kongrenin Dili

Kongre’nin resmi dili Türkçe ve İngilizce’dir.


Kredilendirme

Kongre Türk Tabipler Birliği STE Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.


Katılım Sertifikası

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.


Davet Mektubu

Kayıt işlemini yaptırmış tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

Sergi Alanları

Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla Swissotel Grand Efes’te geniş bir alan ayırılmıştır. Sergi alanlarına girişte kongre kaydı yaptırmış olma şartı aranmaktadır.


Sunu Teslim & Kontrol Odası

Sunumlarınız sırasında zorluk yaşamamanız için CD ve taşınabilir belleklerinizi Microsoft Office altında çalışan programlarda hazırlamanız ve yedeklerini yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Sunumunuzdan önce mutlaka CD ve taşınabilir belleklerinizi herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunu teslim / kontrol odasında kontrol etmeniz rica olunur. Tüm salonlarda dizüstü bilgisayar ve görüntüleme cihazları bulunacaktır. Sunumlar CD yada taşınabilir bellek ile teslim edilmelidir. Kişisel bilgisayarlardan sunum yapılmak istenildiği taktirde salon içinde bulunan teknik masaya bilgi verilmesi gerekmektedir. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunumlarınızı oturum saatinizden en az 1 saat önce yayına hazırlaması için slayt odasına teslim etmeniz gerekmektedir.


Bildiri Gönderimi

Bildiriler Abstractagent Online Bildiri Modülü (www.spinecongress2019.com) kullanılarak online olarak gönderilecektir. Özetler gönderildiği şekilde basılacağı için yazım hatalarına dikkat edilmesi gerekmektedir.


Posterler

Sözel bildiri olarak seçilmeyen klinik çalışmalar e-poster şeklinde sisteme yüklenecek ve katılımcılar tarafından kongre süresince izlenebilecektir.